Loading…

Proč Panasonic

Výhody produktů Panasonic

 

 • Panasonic jako jeden z velmi mála výrobců přináší vlastní technologii T-CAP, díky tomu dokáží tepelná čerpadla udržet stálý topný výkon při -15°C i nižších, běžná čerpadla běžně ztrácí topný výkon s klesajícími teplotami.
 • Panasonic vyrábí všechny součástky ve svých závodech a nepoužívá dodavatele.
 • Nabízí účinný magnetický filtr i u standartních jednotek.
 • Panasonic Smart cloud Vám umožňuje ovládat své čerpadlo nebo klimatizaci pomocí aplikace v češtině ve Vašem mobilu nebo tabletu.
 • Technologie NanoeTM využívá k čištění vzduchu v místnosti drobné nanočástice. Likvidují 99,9% bakterií, virů a plísní, pylů, vir chřipky je inhibován též z 99.9% a mají až 6x delší životnost než běžný aniont. Tato technologie získala schvalovací pečeť Britské nadace pro alergie.
 • Snímače Econavi u klimatizací detekují lidskou aktivitu a sluneční záření a dle toho upravují výkon a snižují tak výrazně náklady na energie.
 • Velmi vysoký COP (koeficient výkonu) oproti ostatním výrobcům.
 • Snadná instalace. Jediné, co je nutné, je přípojka k elektrické síti.
 • Panasonic používá chladivo R32 dosahující významného snížení hodnoty potenciálu pro globální oteplování (GWP). Jedná se o důležitý krok ke snížení produkce skleníkových plynů. R32 je také chladivem, které se dá snadno recyklovat.
 • Z vlastní zkušenosti jsme přesvědčeni o kvalitě výrobků Panasonic

 

 

 

 Představujeme tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea vzduch-voda

Tepelné čerpadlo Aquarea vzduch-voda cirkuluje čerstvý vzduch a prohání ho výparníkem naplněným chladivem (jako lednička). Zachycené teplo se automaticky přenese do vody, která je poté připravena k použití ve vašem topném systému a pro zajištění TUV v celé vaší domácnosti. Nejnovější technologie společnosti Panasonic vám nabízí trvale udržitelnou alternativu k olejovému, LPG a elektrickému vytápění.

  

Zelené“ vysoce účinné vytápění se systémy tepelných čerpadel Panasonic vzduch-voda

Tepelné čerpadlo Panasonic Aquarea nabízí až 80% úspory výdajů za vytápění v porovnání s elektrickými ohřívači. Například systém Aquarea o výkonu 5 kW má COP 5,08. To je 5,08krát více, než má běžný elektrický topný systém, který má maximální COP 1. To se rovná úspoře ve výši 80 %. Spotřebu lze dále snížit připojením fotovoltaických solárních panelů k systému Aquarea. *COP – koeficient výkonu, čím vyšší, tím lepší

 

Proč tepelná čerpadla vzduch-voda?

 • Vytápění, chlazení a TUV pomocí jednoho systému
 • Nejlepší z hlediska účinnosti: dokonce i při extrémních venkovních teplotách
 • Pokročilá ekologická přívětivost: lze připojit k solárním panelům
 • Technologie, která se přizpůsobuje jednotlivým domácnostem: extrémně nízká teplota, vysoká teplota, jakékoli klima
 • Široká řada řešení: podlahové topení, radiátory a konvektory s ventilátorem
 • Nižší účty za vytápění a náklady na údržbu
 • Snížení uhlíkové stopy
 • Jednoduchá integrace do stávajících systémů vytápění
 • Energeticky účinná alternativa k olejovým, LPG a elektrickým systémům
 • Ideální pro nemovitosti bez přístupu k plynové síti
 • Externí umístění šetřící cenný obytný prostor

 

 

Představujeme klimatizace Panasonic

Klimatizace Panasonic netřeba rozsáhle představovat, jelikož v roce 2018 to bylo 60 let, kdy Panasonic představil první pokojovou klimatizace určenou pro instalaci v domácnostech. Alespoň ve zkratce rádi zmíníme hlavní výhody, technologické inovace a odlišnosti od konkurence. Panasonic má řešení pro každého, od standartních řad po luxusní řady pro náročnější zákazníky. Pro domácnosti, komerční i průmyslové budovy. 

 

5 funkcí pro úsporu energie najednou: Econavi s inteligentními ekologickými snímači

Inteligentní snímače detekují pomocí snímače lidské aktivity a snímače slunečního záření potenciální plýtvání energií. Snímače dokážou monitorovat polohu člověka, jeho pohyb a nepřítomnost a také intenzitu slunečního záření. Poté dojde k automatické úpravě chladicího výkonu tak, aby se ušetřila energie při současné nesnížené kvalitě vytápění, chlazení a pohodlí.

  

PM2,5

Ve vzduchu se mohou nacházet pevné částice (PM2,5) v podobě prachu, špíny, kouře a kapének. Filtr je schopný zachytávat částice PM2,5 včetně nebezpečných škodlivin, domácího prachu a pylu. Také je schopný udržovat vzduch v místnosti čistý zbavováním pachů.

 

Elektrostatické atomizované nanočástice vody, NanoeTM, které zlepšují kvalitu vzduchu

Přínosy elektrostatických atomizovaných vodních částic nanoeTM byly experimentálně prokázány. Mezi benefity patří celá řada věcí od pomoci likvidovat určité typy virů a bakterií, plísní a alergenů až po zvlhčení pokožky. Experimenty provedené univerzitami a výzkumnými instituty prokázaly účinnost nanoeTM.

 

Heatcharge – systém akumulace tepla

Jednotka pro uchování tepla, která zajišťuje nepřetržité vytápění a funkci rychlého vyhřátí. Pokud je klimatizace v provozu, kompresor, který je zdrojem výkonu jednotky, vytváří teplo. Až dosud bylo toto teplo uvolňováno do ovzduší. Panasonic se zaměřil na toto odpadní teplo! Heatcharge je unikátní a inovativní technologie společnosti Panasonic, která toto odpadní teplo uchovává v kompresoru a účinně jej využívá jako topnou energii. Díky tomu si můžete užít novou úroveň topného výkonu a účinnosti klimatizace.

 

Konektivita – ovládejte klimatizaci z kteréhokoli místa na světě, tak jako byste byli doma

Ovládejte svou klimatizaci pomocí chytrého ovládání přes internet prostřednictvím chytrých telefonů, tabletů. Můžete ovládat následující funkce, jako byste byli doma nebo v kanceláři: start/stop, režimový provoz, nastavení teploty, teplotu místnosti, týdenní časovač atd. Díky novým pokročilým funkcím ovládaným přes internet dosáhnete nejlepšího pohodlí a účinnosti s nejnižší spotřebou energie.

  

 

 

                                                                                 

 

Přidejte se k nám

Osobní údaje